Kontakt

kontakt

Chcesz o coś zapytać? Szukasz kontaktu? To jest miejsce dla Ciebie! Możesz skorzystać z formularza na dole,  lub napisać maila – odpowiem z przyjemnością :)

E-mail:

mstonawski@gmail.com

W kwestiach związanych z tworzeniem gier komputerowych proszę się kontaktować przez drugiego maila:

mstonawski@alraunastudio.pl

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

 • Witaj! Znamy się, a raczej ja znam Ciebie z gram.pl. Kiedyś wystawiłem na swoim gramsajcie (Hell_Ashtar) kilka utworów mojego początkującego zespołu, które bardzo ciepło skomentowałeś. Udowodniłeś, że potrafisz docenić ludzki wysiłek, a także udzielić pomocnej rady. Potrzebujemy opinii i wsparcia takich osób jak Ty – też tworzysz (blog jest tego dowodem) i wiesz ile sił i determinacji potrzeba, aby zrobić coś naprawdę dobrego. Dlatego osobiście zapraszam i zachęcam Cię do odwiedzania naszej strony http://identity.ugu.pl – co jakiś czas znajdziesz tam nowy utwór lub tekst. Byłbym zaszczycony, jeśli zechciałbyś od czasu – do czasu skomentować, doradzić, lub chociaż wysłuchać naszej twórczości. Wyrazy szacunku – Ashtar.

 • Michał Stonawski

  Ashtar!
  Miło, że napisałeś. Właśnie tak się zastanawiałem, gdzie się podziałeś, jako, ze na wspomnianym serwisie growym od dawna nie widzę aktywności… dzięki wielkie za linka, oczywiście, chętnie zobaczę :)

 • Ced, a Ty nie masz profilu na Last.fm? Jak to tak?

 • Magda

  Czy mam rację jeśli powiem, że do Pawła z „Samoprzyjemności” włożyłeś siebie…? Oddałaś mu swoje myśli, cechy, tiki. On widział Twoimi oczami i postępował jak Ty byś to zrobił… Czyż nie?

 • Michał Stonawski

  Magdo,

  Nie powiedziałbym, że Paweł to ja. A czy włożyłem część siebie…? Pewnie do każdego z bohaterów wkładam. To prawdopodobne. Ale nie można myśleć, że zachowanie bohatera jest też moim :)

 • stary_czytacz_fantastyki

  Ciekawe to „Per aspera ad astra”. Skąd to wziałeś? Nie wiem czy wiesz, ale miałem kiedys duzy plakat ze startującym promem kosmicznym Columbia. Zaraz po wypadku, gdy wspomniana Columbia rozpadła sie w powietrzu (razem z całą załogą) dopisałem na górze słowa „Per aspera ad astra”. Niesamowite..

 • Michał Stonawski

  To hasło zawsze mi się kojarzyło z poważnym Hard Sf i głównym hasłem Sf jako takim, promieniującym na całą fantastykę. A że idealnie opisuje moje życie tak, jak ja je widzę, stało się w pewnym sensie moim mottem.