Drogi Czytelniku,

Kultura czytania nie jest w naszych czasach zbyt popularna. To ukryty głęboko pod warstwą rzeczywistości świat wyobraźni, magii i siły ludzkiego umysłu. W tym świecie możliwe jest wszystko, a nawet jeszcze więcej. Zaś ten blog jest jednym z portali, które tam prowadzą.

Kiedyś, w odległych czasach – jeszcze w XX wieku – do czytelnika zwracano się zawsze z dużej litery. Zamierzam kultywować tą tradycję, ze wszystkimi jej elementami. Dlatego, subskrybując ten blog masz pewność, że zostaniesz potraktowany z należytym Ci szacunkiem i zawsze będziesz wiedział, co dzieje się w danej chwili.

Jako subskrybent:

  • Będziesz miał dostęp do informacji nie udostępnianych nigdzie indziej, takich jak przedpremierowe zapowiedzi notek, informacji o przyszłych planach itp.
  • Otrzymasz możliwość wpływania na losy tego bloga, każda zgłoszona przez Ciebie propozycja zostanie należycie rozpatrzona.
  • Dostaniesz gwarancje wygody, nie musisz pamiętać o niczym – ja zajmę się powiadamianiem Cię o nowych notkach a także ciekawych wydarzeniach związanych z kulturą książki.
  • Raz na dwa tygodnie – być może częściej – na Twoją skrzynkę trafiać będą wieści literackie, zbiór informacji o najciekawszych konkursach, wywiadach i inicjatywach.

Jak?

To proste, po lewej stronie zainstalowany jest prosty plugin, dzięki któremu zapiszesz się do newslettera.
Pamiętaj, że oprócz tego subskrybować możesz też kanał RSS a także polubić blog na Facebooku.

W razie jakichkolwiek pytań wiesz, gdzie mnie znaleźć.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments