Jak się pisze?,  Opowiadania,  Pisanina

Jak się pisze #3

Depesza została nadana z Bardzo Gorącego Miejsca, w którym komputery się przegrzewają, pot leje się strumieniami, a najlepsze wiatraki mielą tylko gorące powietrze. Na termometrze – 37 stopni w cieniu.

Witamy w piekle.

Pisze się. Zarówno książka, jak i opowiadania. W niedługim czasie (a przynajmniej do jesieni) ukaże się w sumie 8, lub możliwe, że ponad 8 opowiadań. Część z nich będzie można przeczytać w sieci, część – tylko na papierze.

Wczoraj ukazały się dwa pierwsze opowiadania:

1. „Tik-Tak” na Szortalu to krótkie opowiadanie idealne na wakacje – opowieść drogi, można powiedzieć. Dosyć krótkiej, prawda. W dodatku pełna klimatu kolejarskich opowieści. Podróż z drągiem za pociągiem? Otóż nie. Jeśli macie czas, jeśli naprawdę macie czas na szorta – ZAPRASZAM

2. Na portalu literackim Ex Fabula ukazał się już po raz drugi w sieci mój tekst „Problem z głowy” – Również Szort. Zacytuję za redakcją portalu:

BOSKI PIERWIASTEK … w nieboskiej rzeczywistości, czyli „Problem z głowy” autorstwa Michała Stonawskiego. Mocne uderzenie, niezwykle krótkim, acz treściwym kawałkiem naturalizmu. Może boleć, ale warto. Gotowi? Zapraszamy do lektury, równocześnie dziękujemy Michałowi, że dołączył do grona autorów Ex Fabula.

I ja również ZAPRASZAM

I to tyle na dzisiaj. Powinienem spać – wieczorem trzeba wrócić do „Lecznicy”. A teraz?

Teraz – to jest piekło. Pierdolony Mordor.

Nie wiem, naprawdę nie wiem, kto to wymyślił.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.