Pisanina

Stonawski na Smokonie

cropped-smokon_logo

Już 10-go Maja odbywać się będzie jednodniowy konwent organizowany przez Krakowski Klub Fantastyki „Krakowskie Smoki” – nazwany Smokonem. Będę tam i ja. 

Smokon rozgrywać się będzie w Krakowskiej Artetece, co mnie wyjątkowo cieszy. Wygląda bowiem na to, że to miejsce zaczyna być Krakowskim przyczółkiem fantastycznym. Od Kiedy Magda Szostak zorganizowała tam w zeszłym roku KFASON, a w świat poszła wieść, że tworzy się (i będzie silnie z KFASONem związana) Nagroda im. Grabińskiego (w czym mam zaszczyt mieć swój niecny udział), ciągle jesteśmy świadkami rozkwitu Małopolskiego Ogrodu Sztuki. Zaraz po KFASONie zawitał tam klub fantastyki (emigrując z pobliskiego YMCA), a teraz… cóż, szykuje się kolejna atrakcja, czyli Smokon właśnie.

Wśród zaproszonych gości znalazły się takie nazwiska jak: Anna Kańtoch, Andrzej Pilipiuk, Sebastian Uznański, Nina A. Neumann, Paweł Majka, Kamil Czepiel, Marcin Rusnak, Jarek Turowski, Jarosław Urbaniuk, Juliusz Wojciechowicz, Simon Zack i Michał Stonawski. 

Smokon1

Miło mi więc zaprosić na Fanpage Smokonu,  gdzie jest już link do programu konwentu.

Z informacji innych:

Już niedługo będzie się można zgłaszać do konkursu literackiego HORROR NA DEBIUT organizowanego przez Okiem na horror. Już teraz serdecznie zapraszam do udziału.

okiemna

O tym będę jeszcze informował przez swoją stronę na FB – https://www.facebook.com/mstonawski

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.