Konkursy,  Książki,  Recenzje

Samozwaniec zdobywa Moskwę! – Konkurs


Enklawa Magii, wraz z wydawnictwem Fabryka Słów,  organizuje konkurs, dla wszystkich tych, którzy chcą sprawdzić swoich sił w pisaniu recenzji.

Już w maju tego roku czeka nas kolejna odsłona Dymitriady – jednego z najbarwniejszych okresów w dziejach Polski! Historia pisana piórem największego współczesnego piewcy Rzeczpospolitej Szlachceckiej, Jacka Komudy, po raz kolejny zabierze nas w podróż przez skute lodem połacie Rusi, gdzie będziemy towarzyszyć polskim husarzom w osiągnięciu teoretycznie niemożliwego – zdobycia Moskwy i osadzenia na ruskim tronie Dymitra Samozwańca.

Z okazji premiery drugiego tomu „SamozwańcaJacka Komudy, przygotowaliśmy wraz z wydawnictwem Fabryka Słów specjalny konkurs. Aby wziąć w nim udział, należy napisać recenzję dowolnej książki Jacka Komudy i wysłać ją do 2.05.2010 na adres konkurs@enklawamagii.pl. Naturalnie, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i ocenić kilka dzieł pisarza!

Spośród wszystkich prac redakcja Enklawy Magii wyłoni trzy najlepsze, które zostaną opublikowane na łamach naszego portalu, zaś ich autorzy zostaną nagrodzeni egzemplarzami drugiego tomu „SamozwańcaJacka Komudy oraz majowym wydaniem miesięcznika „Science Fiction, Fantasy & Horror„. Ponadto istnieje szansa, by autorzy najlepszych recenzji nawiązali współpracę z naszym portalem i na stałe zostali jego redaktorami – wszystko jest możliwe!

Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.
Zachęcam do wzięcia udziału.
Warto.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.