Książki,  Opowiadania,  Pisanina

Internet podbity. To co teraz?

busted

To miał być zupełnie inny wpis – i będzie, bo zebrało się mi tematów, a to jakieś tęczę, a to rozmowy z Universtity of California… ale nie uprzedzajmy faktów. I zajmijmy się faktami. A Fakty są takie: „Zombiefilia”( w której wyżej/niżej podpisany umieścił dwa opowiadania) w przeciągu paru dni całkowicie podbiła Internet. I mówiąc „podbiła” mam na myśli absolutny rekord jeśli chodzi o e-booki w Polsce.

To nie żart i nie fake. I chociaż od wczoraj sam przecieram oczy ze zdumienia – prawda jest jedna i potwierdzona przez tak samo zdumionego wydawcę. Jeśli myślałem, że antologie 31:10 (w których też brałem i biorę udział) rekordowo się ściągają – nie myliłem się, bo tak jest. 20 000 pobrań to bardzo duża liczba jak na rynek polski. Rekordowa. Do wczoraj.

Wczoraj bowiem internet obiegła wieść, że antologia „Zombiefilia” osiągnęła ponad 25 000 pobrań. A dzisiejszy dzień przyniósł potwierdzone (wiele razy) wieści – antologia została pobrana 40 000 razy. 

oooo

I tym samym podbiliśmy Internet. Całkowicie. Bo nikt przed nami nie osiągnął takiego wyniku. Nikt. Żodyn, jak mówią w internetach.

http://wydaje.pl/e/zombiefilia

 

Tymczasem: Studio Truso ogłosiło właśnie na Facebooku „Dzień z Michałem Stonawskim” – jest to przygotowanie do premiery pierwszej polskiej antologii o wampirach, w której niecnie także wziąłem udział.

seriosly

Zapraszam na Fanpage: https://www.facebook.com/StudioTruso

 

Trwa właśnie akcja, koleżanka po piórze – Sylwia Błach stwierdziła, że na przerobionym zdjęciu wyglądam, jak panda. Chwilę później na fanpage wydawnictwa można już zaobserwować akcję „Przytul pandę” – udostępnij zdjęcie na swoim facebooku i daj miłość autorowi. Nie omieszkałem napisać na tę okazję tekstu okolicznościowego:

Podziel się miłością. Michał jest autorem od 8 roku życia. To upośledzenie ma trwały wpływ na jego życie. Niedawno Michał zachorował na Pandowiznę pospolitą. Ta straszna choroba przekreśliła jego i tak już małe szanse na normalne życie w społeczeństwie.
Jeśli chcesz pomóc Michałkowi, wyślij sms o treści „Przytul Pandę” na facebooku wydawnictwa Studio Truso.

Nie bójmy się pomagać.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.