Opowiadania,  Pisanina

Ssanie ma branie – czyli rzecz o Wampirach.

premiera topka

Już w poniedziałek, trzeciego marca odbędzie się ogólnopolska premiera antologii „Księga Wampirów”. Spotkania odbędą się w Krakowie i Warszawie. 

Komu bliżej – temu w drogę. Serdecznie zapraszam na oba spotkania – tu link do tego Warszawskiego. Ja zaś, z oczywistych względów, będę gościł na spotkaniu Krakowskim, organizowanym w Artetece Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej – już od 17:00. W książce znajduje się moje opowiadanie pt. „Wampir.pl”, nie jest bardzo długie (jak zresztą żadne z moich opowiadań), ale mam nadzieję, że zadowoli lubujących się w wampirach czytelników, którzy lubią zadawać pytania i dostawać odpowiedzi.

Spotkanie poprowadzi mój przyjaciel, Franciszek Zgliński. Będzie to pierwszy raz, kiedy nie prowadzimy takiego eventu razem (jeśli znajdujemy się razem na scenie, zwykle tak to wygląda), jestem więc szalenie ciekaw, jak cała rzecz wypadnie. A i na samej scenie nie zabraknie znanych i lubianych autorów polskiej grozy. Zresztą… niech przemówi plakat:

1620929_10152454469844505_181364722_n

Zainteresowanych, zapraszam do kliknięcia w TEN KRAKOWSKI LINK.

Pamiętajcie: Arteteka WBP w Krakowie, ul. Rajska 12, godz. 17:00 – 3.03.2014. Później zaś – After, czyli to, co wszyscy lubią najbardziej.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.