blog,  Książki,  Opowiadania,  Pisanina

Gigantyczny Grabarz pod choinką

 

Mam ostatnio jakiś taki czas dziwnych tytułów. Ciekawe, co by Freud powiedział… no, ale do tematu:

 

 

Zapraszam do pobrania nowego, 34 już numeru Grabarza Polskiego, w którym znajdziecie mój artykuł o wojnie z Empikiem. Dla niektórych może się on wydać znajomy…

Drugą rzeczą jest nowa podstrona mojego bloga. Oczywiście – tak, jak inne – trochę ukryta. Trzeba kliknąć w okładkę „O, choinki” w dziale „Teksty” i po chwili znajdziemy się… u celu, bo gdzieżby indziej?

Dla leniwych, ten jeden, jedyny raz podaję listę wszystkich podstron bloga. Zachęcam do klikania, odwiedzania, czytania, ściągania… co dusza zapragnie.

 

 

 

O, choinka – Najnowsza strona promująca zbiorek świąteczny grupy Tfórca, w którym ukazało się także moje opowiadanie „Najcenniejszy prezent

City 2 – Podstrona o zbiorku opowiadań City2, wydanym przez wydawnictwo Forma jesienią tego roku. W zbiorku także moje opowiadanie „Magiczne słówka”

Horyzonty Wyobraźni 2010 – Podstrona o książce „Horyzonty Wyobraźni”, także z moim opowiadaniem, słowo wstępne Stefana Dardy i Andrzeja Pilipiuka.

31.10: Halloween po polsku – O zbierającym laury i odnoszącym sukcesy projekcie grozy grupy Tfórca. I tu też kawałek mojej prozy.

QFANT – Podstrona poświęcona pismu Qfant, ze słowem wstępu moim oraz rednacza.

Linki – Jak sama nazwa wskazuje – przydatne sznurki do portali, blogów, programów. Polecam.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.