Książki,  Opowiadania,  Pisanina

Bo przyszedł Mikołaj

 

Ano właśnie. Przyszedł i postanowił, że ten czas – już świąteczny – będzie trochę inny. Bo ile się można patrzeć na tandetę?
Miło mi zatem pisać, iż parę godzin temu miała miejsce premiera nowej antologii opowiadań pisarzy zrzeszonych w facebookowej grupie „Tfórca” .

„O, choinka: Czyli jak przetrwać święta?” jest istotnie jednym z tych produktów, które się wymienia po pytaniu „Co wziąłbyś/wzięłabyś ze sobą na bezludną wyspę” – to ratunek dla tych, którzy czują się odcięci w morzu świątecznych kolęd bez treści, magii bez iskier i uczuć na pokaz.

A wśród tych wszystkich opowiadań znalazło się i moje – „Najcenniejszy prezent”. Poznacie losy pewnego Mikołaja do wynajęcia, młodego człowieka z ambicjami, by raz na rok zrobić coś miłego… i dobrze na tym zarobić.

Z radością (nieukrywaną) przedstawiam Wam „O, choinkę”.

Aby pobrać za darmo w formatach Mobi , Epub czy Pdf wystarczy wejść na TĘ stronę i „kupić” książkę. Zapraszam też na naszego Facebooka:

TUTAJ

Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, a po wszystkim opowiecie swoje wrażenia. Niedługo dalszy ciąg niespodzianek… oj, będzie się działo!

http://www.o-choinka.pl/

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.