Film,  Opowiadania,  Pisanina

I just want to be your friend

 

A gdyby tak w niezbyt odległej przyszłości…
Od tego wszystko się zaczyna, prawda? Rozmyślania, pomysły, książki i nowele. Oczywiście, mówię tu o Sf, aczkolwiek powyższe pytanie ma też bliski związek ze słynnym ,,A jeśli…?” które jest już bliższe innym formom. Ale nie chcę dziś pisać odnośnie literatury, a filmu. Niedawno natknąłem się na taki, przeszukując sieć. Nazywa się Blinky. Film, a także główny bohater. Nie trwa długo i jest zwykłym shortem, a co się z tym wiąże – jest bardzo, ale to bardzo skondensowany. Zachęcam do oglądnięcia do końca. I nie zrażajcie się,że po angielsku- nie trzeba tu wysokiego poziomu wiedzy w zakresie słownictwa, by rozumieć. A i nawet bez tego można się zachwycić.
Nie przedłużając:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GgVq7OoMIKA[/youtube]

 

Jeszcze tylko jedno. Chciałbym serdecznie zaprosić na Krakowski konwent Kraków Game Fusion, który odbywać się będzie na Uniwersytecie Ekonomicznym w dniach 15-17 kwietnia. Będę tam uczestniczył w dwóch punktach programu:

Horror w Polsce, Polska w horrorze”
Opis: Obserwując wydarzenia, jakie codziennie rozgrywają się w naszym pięknym kraju, niejednokrotnie można odnieść wrażenie, że wszyscy żyjemy z horrorem za pan brat. Czy w związku z tym twórczość oparta na „swojskich realiach” ma rację bytu? Czym autorzy straszą rodzimych czytelników? Czy straszne są tylko miasta, skoro „wiejskiej” grozy mamy jak na lekarstwo? Czy w Polsce w ogóle jest zapotrzebowanie na literacką grozę?
Na te i inne pytania postarają się odpowiedzieć:
Kazimierz Kyrcz Jr, Dawid Kain i Krzysztof T. Dąbrowski.
Prowadzący: Michał Stonawski i Franciszek Zgliński /Qfant/.
„Straszna czytanka czyli autorzy grozy czytają swoje wcześniej nie publikowane nowizny”
Prowadzący: Kazimierz Kyrcz Jr, Dawid Kain, Krzysztof T. Dąbrowski,  Aleksandra Zielińska, Adrian Miśtak, Michał Stonawski, Rafał Kuleta, Michał Gacek.
Widzimy się na KGF, hm? :)

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.