blog,  Książki,  Prywatnie tak

Prywatnie tak (6)

 

Sesja jest strasznie żarłocznym potworem, mówię Wam. Ale pewnie niektórzy już to wiedzą. A ci co nie – cóż, dowiedzą się i tak. Ale nie o tym chcę teraz mówić. Zanim uderzę we właściwy temat – parę ogłoszeń.

Całkiem niedawno powiadomiono mnie o awarii na blogu. No, mniej więcej na nim, bo oto serwis Enklawanetwork.pl zmienił serwery i odnośniki do moich tekstów przestały być aktualne – usterka jest już naprawiona. Dzięki osobom, które zwróciły mi na to uwagę :) Niestety jeden z tekstów nie ocalał w czasie przeprowadzki – moja relacja z konwentu Confuzja.


Druga sprawa jest już ważniejsza – została uruchomiona nowa podstrona z informacjami o Qfancie. Aby nie było łatwo, tak jak w przypadku tej z tomikiem Horyzontów Wyobraźni – trzeba gdzieś kliknąć. Gdzie? Niektórzy wiedzą… pozostali powinni się domyśleć. Mam za to prośbę do wszystkich, którzy znajdą ukrytą stronę – wciśnijcie ,,lubię to”. Zależy mi (to chyba oczywiste), by jak najwięcej osób usłyszało o naszym już dwumiesięczniku. Będę wdzięczny.

 

Teraz zaś uderzamy w główny temat:

 

 

Chciałbym wszystkich Was i każdego z osobna zaprosić na konwent Krakon, który odbywał się będzie od 30 czerwca do 3 lipca w Krakowie (w obrazku odnośnik do strony konwentu). Szczególnie zapraszam w ten piątek, 1 lipca, na godzinę 20. Razem z Franciszkiem Zglińskim będę zadręczał pytaniami Kazka Kyrcza i Dawida Kaina na ich spotkaniu autorskim. Będzie brutalnie, będzie krwawo i bardzo… chorobliwie. Taaak.
Czekam więc w drugim dniu konwentu na wszystkich wielbicieli mocnych książkowych doznań :)

I, jeśli możecie, polubcie także ten wpis, niech się ludzie dowiedzą o Krakonie, a co.

 

***

 

Miałem nie mówić, ale powiem- jak wszystko pójdzie dobrze, w piątek czeka wszystkich obecnych specjalnie uknuta przez Kazka i mnie niespodzianka :]

 

PS
Jej, prawie zapomniałem – nie wiem czemu, ale na moim blogu czasem dzieje się tak, że nie widać dodanych komentarzy. Wszystkim, którzy nie widzą – zalecam użycie klawisza F5 w celu odświeżenia strony. Z reguły pomaga.

Comments

comments

Powered by Facebook Comments

Pisarz, zjadacz popkultury, publicysta.